Bankowość

Wyróżnienia dla mBanku w Czechach i na Słowacji


mBankmBank w Czechach i na Słowacji zdobywa uznanie oraz wyróżnienia w najważniejszych rankingach w sektorze finansowym.

26 listopada br. czeski mBank otrzymał prestiżowy tytuł „Najbardziej dynamiczny bank” w konkursie „Bank Roku”. Zwyciężył w tej kategorii, zdobywając znaczną przewagę nad konkurencją. Nagroda jest niezwykle wartościowa, ponieważ pokazuje, że obrany przez mBank kierunek działania docenili zarówno eksperci jak i Klienci. mBank otrzymał dodatkowo dwa srebrne medale za rachunek osobisty mKONTO oraz za kredyt hipoteczny mHypotéka. mBank jest również marką godna zaufania – znalazł się pośród trzech banków, które otrzymały najwięcej głosów Klientów w tej kategorii.

Już w czerwcu tego roku, po zaledwie siedmiu miesiącach obecności na rynku, mBank otrzymał wyróżnienie w najbardziej prestiżowym konkursie w czeskim sektorze finansowym „Złota Korona„. Zyciężył w dwóch głównych kategoriach. Otrzymał „Nagrodę Publiczności” za rachunek osobisty mKONTO. W kategorii „Nowość Roku” złoto przyznano rachunkowi mKONTO, a srebro rachunkowi oszczędnościowemu eMAX. mKONTO nagrodzono także brązową statuetką w kategorii „Rachunki bankowe”.

Oferta przygotowana przez mBank dla czeskich i słowackich Klientów okazała się doskonała. Tylko w tym roku mBank w Czechach otrzymał aż siedem wyróżnień i w ciągu dwunastu miesięcy stał się szóstym pod względem liczby Klientów bankiem na rynku.

mBank na Słowacji również zyskał uznanie w oczach ekspertów. W listopadzie 2008 r. otrzymał pięć nagród „Złota Moneta” w czterech kategoriach:

  • rachunki bankowe: pierwsze miejsce za rachunek osobisty mKONTO oraz trzecie za rachunek oszczędnościowy eMAX
  • hipoteka: drugie miejsce za kredyt hipoteczny mHYPOTEKA
  • bankowość elektroniczna: trzecie miejsce za bankowość elektroniczną mBanku
  • karty debetowe: trzecie miejsce za kartę do rachunku mKONTO Visa Classic

mBank w Czechach i na Słowacji wystartował 25 listopada 2007 roku. Klientom za południową granicą proponuje rachunek osobisty mKONTO, rachunek oszczędnościowy eMAX oraz kredyt hipoteczny i gotówkowy. Rewolucją na rynku jest brak podstawowych opłat i prowizji za korzystanie z rachunków.

Źródło: www.mbank.pl – informacja prasowa, 01.12.2008
Zobacz ofertę mBank

Bankowość
Za podatek od transakcji zapłacą banki
Bankowość
Przelew transgraniczny
Bankowość
Kiedy dojdzie przelew w mBanku, czyli sesje wychodzące i przychodzące
There are currently no comments.