Kryptowaluty

Utrust (UTK)


Utrust (UTK) to platforma typu blockchain, która łączy elementy tradycyjnych systemów do płatności z zaletami kryptowalut. Platforma umożliwia użytkownikom kupowanie przedmiotów cyfrowych lub fizycznych, za pomocą wybranej kryptowaluty lub tokena, zapewniając jednocześnie system ochrony konsumenta, w którym kryptowaluta przechowywana jest w depozycie do momentu, aż transakcja zostanie całkowicie ukończona. W przypadku konfliktu, rozwiązanie sytuacji spornej odbywa się przez Utrust.

Platforma Utrust posiada własny token oparty na Ethereum – UTK. Token zapewnia wiele korzyści, w tym system zerowej opłaty w ramach platformy Utrust, co oznacza, że ​​płatności dokonywane za pomocą tokenu UTK są bezpłatne. Token działa również w programie buy-back & burn, w którym część przychodów generowanych przez Utrust jest alokowana na zakup tokenów, które są następnie publicznie niszczone, przez co UTK jest walutą deflacyjną.

Utrust

Gdzie kupić Utrust?

Polskie giełdy kryptowalut:

Zagraniczne giełdy kryptowalut:

Utrust – wydarzenia i aktualności

12 stycznia – wejście na nową giełdę
Utrust będzie dostępny również na giełdzie HitBTC

Więcej aktualnych wydarzeń na stronie: https://www.coinevents.co/utrust-utk/

Kryptowaluty
Firmy skupują Bitcoin w celu zapłaty okupu za ataki hakerskie
Kryptowaluty
Salt (SALT)
Kryptowaluty
Konferencje i wydarzenia w tematyce Bitcoin i kryptowalut 2017
 • lajlo

  lajlolajlo

  Author

  to raczej projekt na 2019, ale teraz jest według mnie dobry moment na zakup, tylko z założeniem, że to dłuższy HODL


 • Mateusz

  MateuszMateusz

  Author

  Bardzo ciekawy projekt, Utrust planuje zostać Paypalem dla kryptowalut. Trzymam za nią kciuki bo w tej chwili czegoś takiego bardzo brakuje.