Kredyty

Słoneczna promocja kredytu ratalnego LUKASa


W okresie gorących zakupów przed rozpoczęciem roku szkolnego, Klienci korzystający z kredytów ratalnych i gotówkowych oferowanych przez spółkę LUKAS mają dwie nowe możliwości:

Kredyt ratalny
Do końca września 2004 w placówkach handlowych współpracujących ze spółką akcyjną LUKAS trwa akcja promocyjna pod nazwą „Słoneczna promocja”. Skierowana jest ona do wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na dokonanie zakupu w systemie ratalnym LUKAS w jednym z blisko trzech tysięcy sklepów biorących udział w promocji. W promocji może wziąć udział każdy klient, który dokona zakupu dowolnego produktu na raty w systemie LUKAS i tym samym zaciągnie kredyt na okres od 10 do 12 miesięcy. Wszystkim takim Klientom zostaną pokryte kwoty należnych odsetek od kredytu. W ten sposób Klienci mogą stać się posiadaczami pożądanego produktu – sprzętu RTV, AGD, mebli, komputera – nie płacąc za niego gotówką, ale korzystając z tańszego kredytu bez odsetek.

Kredyt gotówkowy
Klienci mieszkający poza obszarem działania punktów obsługi klienta LUKAS, mogą teraz skorzystać z kredytu gotówkowego. Umożliwia to tzw. gotówka zdalna, czyli możliwość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej bez konieczności wychodzenia z domu. Aby z niej skorzystać, Klient powinien zadzwonić na numer LUKASlinii 0801/33 00 44 (opłata jak za rozmowę miejscową), ustnie złożyć wniosek o pożyczkę, a gotowa umowa zostanie wysłana do niego pocztą. Po podpisaniu i odesłaniu przez Klienta umowy, kwota pożyczki przekazywana jest albo na jego konto, albo przekazem pocztowym. W ten sposób możliwe jest skorzystanie z kredytu bez konieczności dojazdu do miejsca, w którym Klient może otrzymać kwotę gotówki.

Źródło: LUKAS Bank – informacja prasowa, 18.08.2004
Zobacz ofertę LUKAS Bank

Credit Agricole Bank
Szybki Kredyt na Samochód od Credit Agricole
Bankowość
Banki ostrożniejsze w udzielaniu kredytów
Kredyty
Nowa ustawa frankowa – nadzieja dla frankowiczów?
There are currently no comments.