Kredyty

Słoneczna promocja kredytu ratalnego LUKASa


W okresie gorących zakupów przed rozpoczęciem roku szkolnego, Klienci korzystający z kredytów ratalnych i gotówkowych oferowanych przez spółkę LUKAS mają dwie nowe możliwości:

Kredyt ratalny
Do końca września 2004 w placówkach handlowych współpracujących ze spółką akcyjną LUKAS trwa akcja promocyjna pod nazwą „Słoneczna promocja”. Skierowana jest ona do wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na dokonanie zakupu w systemie ratalnym LUKAS w jednym z blisko trzech tysięcy sklepów biorących udział w promocji. W promocji może wziąć udział każdy klient, który dokona zakupu dowolnego produktu na raty w systemie LUKAS i tym samym zaciągnie kredyt na okres od 10 do 12 miesięcy. Wszystkim takim Klientom zostaną pokryte kwoty należnych odsetek od kredytu. W ten sposób Klienci mogą stać się posiadaczami pożądanego produktu – sprzętu RTV, AGD, mebli, komputera – nie płacąc za niego gotówką, ale korzystając z tańszego kredytu bez odsetek.

Kredyt gotówkowy
Klienci mieszkający poza obszarem działania punktów obsługi klienta LUKAS, mogą teraz skorzystać z kredytu gotówkowego. Umożliwia to tzw. gotówka zdalna, czyli możliwość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej bez konieczności wychodzenia z domu. Aby z niej skorzystać, Klient powinien zadzwonić na numer LUKASlinii 0801/33 00 44 (opłata jak za rozmowę miejscową), ustnie złożyć wniosek o pożyczkę, a gotowa umowa zostanie wysłana do niego pocztą. Po podpisaniu i odesłaniu przez Klienta umowy, kwota pożyczki przekazywana jest albo na jego konto, albo przekazem pocztowym. W ten sposób możliwe jest skorzystanie z kredytu bez konieczności dojazdu do miejsca, w którym Klient może otrzymać kwotę gotówki.

Źródło: LUKAS Bank – informacja prasowa, 18.08.2004
Zobacz ofertę LUKAS Bank

Kredyty
Rządowy program RODZINA NA SWOIM
Credit Agricole Bank
Szybki Kredyt na Samochód od Credit Agricole
Kredyty
Kredyt SMS
There are currently no comments.