Kredyty

Promocja kredytu hipotecznego LUKAS Banku


1 września rozpoczyna się promocja oferty kredytu hipotecznego LUKAS Banku. W ramach tej promocji LUKAS Bank daje gwarancję udzielenia kredytu z ciągu 7 dni i zapewnia możliwość decydowania o ponoszonych kosztach kredytu. Promocja obejmuje wszystkie kredyty na sumę powyżej 150 tys. zł.

W promocji mogą wziąć udział te osoby, które złożą wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego na kwotę minimum 150 tys. zł. Wszystkim takim klientom LUKAS Bank gwarantuje rozpatrzenie wniosku i przyznanie kredytu w ciągu 7 dni od dnia złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Jeśli termin ten nie zostanie dotrzymany, bank za każdy dzień zwłoki odejmuje Klientowi 100 zł z prowizji.

Ponadto LUKAS Bank daje klientom możliwość decydowania o kosztach swojego kredytu. Klient sam decyduje, którą z możliwości wybiera. Dla kredytów 150 – 250 tys. Bank oferuje stałą marżę 1,25% niezależną od okresu kredytowania i wkładu własnego i standardową prowizję albo 0 zł prowizji za udzielenie kredytu i standardową marżę z tabeli oprocentowania, zależną od wkładu własnego i okresu kredytowania. Natomiast dla kredytów powyżej 250 tys. bank pozostawia możliwość negocjacji zarówno stawki marży jak i prowizji albo oferuje 0 zł prowizji za udzielenie kredytu i standardową marżę. Tu również klient decyduje, którą z możliwości wybiera.

Źródło: LUKAS Bank – informacja prasowa, 01.09.2004
Zobacz ofertę LUKAS Bank

Kredyty
Kredyt SMS
Kredyty
Rządowy program RODZINA NA SWOIM
Credit Agricole Bank
Szybki Kredyt na Samochód od Credit Agricole
There are currently no comments.