Private Banking

Usługi nazywane private banking przeznaczone są dla najbogatszej części społeczeństwa. Ponieważ jednak w Polsce ciągle istnieje nieliczna grupa bogatych przedsiębiorców, tak więc i sektor tych usług jest nieco okrojony. Z drugiej jednak strony, dzięki temu łatwiej można się dostać do grona elitarnych klientów.

Private banking w Polsce przeznaczony jest dwa dwóch grup klientów. W pierwszej grupie znajdują się biznesmeni z aktywami powyżej 300 tysięcy euro, natomiast w drugiej – z zarobkami powyżej 5000 zł netto. W zależności od banku, aby można było skorzystać z usług bankowości prywatnej, wymagany jest wkład w wysokości: 100 tys. zł w PKO BP, po 200 tys. zł w Citibank Handlowym i Noble Banku, i po 500 tys. zł w BRE Banku i Deutsche Banku.

Oczywiście w bankowości prywatnej istnieje wiele usług dodanych. Indywidualnie negocjuje się warunki lokat i kredytów, funduszy inwestycyjnych, lokat ustrukturyzowanych, polis lokacyjno – ubezpieczeniowych oraz elitarnych kart płatniczych lub kredytowych. Doradcy pomagają również przy wyborze opcji giełdowych, funduszy hedgingowych, akcji, papierów o stałym dochodzie, a nawet ubezpieczeń i nieruchomości. Prowadzą także doradztwo podatkowe.


include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking1.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking2.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking3.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking4.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking5.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking6.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/noble/private-banking7.php’;

2 komentarze do wpisu „Private Banking”

  1. potrzebuje pilnie pozyczki hipotecznej pod zastaw mieszkania wl w wys 65000

Dodaj komentarz