Kredyty

Łatwo dostępny kredyt dla grup zawodowych


LUKAS Bank wprowadził do oferty nowe pożyczki gotówkowe zaadresowane do wybranych grup zawodowych. Na specjalne oferty i ułatwienia przy korzystaniu z pożyczek gotówkowych mogą liczyć m.in. lekarze, pielęgniarki, położne, nauczyciele, funkcjonariusze wojska i policji oraz osoby wykonujące zawody prawnicze.

Nowe oferty to przede wszystkim ułatwienia w przyznawaniu kredytów – przedstawicielom tych grup zawodowych Bank będzie udzielał pożyczek bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Do uzyskania kredytu wystarczy im jedynie dowód osobisty i dokument poświadczający wykonywanie jednego ze wskazanych przez bank zawodów (np. legitymacja służbowa). Aby otrzymać gotówkę wystarczy zatem jedna wizyta w banku.

Pożyczki dla grup zawodowych to również inne ułatwienia dla osób zainteresowanych kredytem: wyższe dostępne kwoty kredytu, dłuższe okresy kredytowania i obniżone w stosunku do standardowej oferty oprocentowanie.

Zawarcie umowy kredytu gotówkowego w LUKAS Banku jest szybkie i proste. Klienci mogą otrzymać gotówkę na miejscu nawet w ciągu 15 minut. Z nowej oferty dla grup zawodowych skorzystać można we wszystkich placówkach LUKAS Banku, w Centrach Kredytowych LUKAS, Punktach Obsługi Klienta, a także za pośrednictwem Doradców Finansowych LUKAS Banku. Kredyty gotówkowe udzielane są również na odległość przez telefon za pośrednictwem LUKASlinii.

Źródło: Lukas Bank – informacje prasowe, 11.02.2008
Sprawdź ofertę Lukas Bank

Credit Agricole Bank
Szybki Kredyt na Samochód od Credit Agricole
Kredyty
Czym jest zdolność kredytowa oraz jak ją poprawić?
Kredyty
Kredyt SMS
There are currently no comments.