Kredyty

Łatwo dostępny kredyt dla grup zawodowych


LUKAS Bank wprowadził do oferty nowe pożyczki gotówkowe zaadresowane do wybranych grup zawodowych. Na specjalne oferty i ułatwienia przy korzystaniu z pożyczek gotówkowych mogą liczyć m.in. lekarze, pielęgniarki, położne, nauczyciele, funkcjonariusze wojska i policji oraz osoby wykonujące zawody prawnicze.

Nowe oferty to przede wszystkim ułatwienia w przyznawaniu kredytów – przedstawicielom tych grup zawodowych Bank będzie udzielał pożyczek bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Do uzyskania kredytu wystarczy im jedynie dowód osobisty i dokument poświadczający wykonywanie jednego ze wskazanych przez bank zawodów (np. legitymacja służbowa). Aby otrzymać gotówkę wystarczy zatem jedna wizyta w banku.

Pożyczki dla grup zawodowych to również inne ułatwienia dla osób zainteresowanych kredytem: wyższe dostępne kwoty kredytu, dłuższe okresy kredytowania i obniżone w stosunku do standardowej oferty oprocentowanie.

Zawarcie umowy kredytu gotówkowego w LUKAS Banku jest szybkie i proste. Klienci mogą otrzymać gotówkę na miejscu nawet w ciągu 15 minut. Z nowej oferty dla grup zawodowych skorzystać można we wszystkich placówkach LUKAS Banku, w Centrach Kredytowych LUKAS, Punktach Obsługi Klienta, a także za pośrednictwem Doradców Finansowych LUKAS Banku. Kredyty gotówkowe udzielane są również na odległość przez telefon za pośrednictwem LUKASlinii.

Źródło: Lukas Bank – informacje prasowe, 11.02.2008
Sprawdź ofertę Lukas Bank

Kredyty
Czym jest zdolność kredytowa oraz jak ją poprawić?
Kredyty
Kredyt SMS
Bankowość
Banki ostrożniejsze w udzielaniu kredytów
There are currently no comments.