Karty kredytowe dla firm

W Polsce karty kredytowe dla firm są produktem stosunkowo nowym, które oferuje jeszcze niewiele banków. Na szczęście tendencja ta zaczyna się zmieniać, co skutkuje interesującą i bogatą ofertą.

Karty kredytowe dla firm są rozwiązaniem wygodniejszym niż uzyskanie tradycyjnego kredytu. Przede wszystkim przyznawane są znacznie szybciej, do tego mogą służyć do spłacenia zadłużenia u kontrahentów czy dokonania niezbędnych zakupów. Oferują też stały dostęp do gotówki, którą można wypłacić w dowolnym bankomacie. W dodatku mają średnio 55 – dniowy okres ochronny, kiedy to bank nie nalicza odsetek karnych od zaciągniętego kredytu. Poza tym koszty korzystania z karty kredytowej dla firm można odliczyć od przychodu.

Karty kredytowe dla firm nie tylko regulują należności, ale umożliwiają też wykupywanie pakietów ubezpieczeń oraz kontakt z infolinią banku, za pośrednictwem której można nabyć bilet lotniczy, zamówić kwiaty, zarezerwować nocleg w hotelu a nawet uzyskać informacje dotyczące najkrótszej trasy przejazdu. Nic więc dziwnego, że przy tylu różnorodnych opcjach, zapotrzebowanie na karty kredytowe dla firm, stale rośnie.


include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/citi/karty-dla-firm.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/dci/karty-dla-firm.php’;

Dodaj komentarz