Kredyty

Informacja o promocji kredytu hipotecznego w LUKAS Banku – Stała Rata


2 listopada LUKAS Bank wprowadził promocję kredytu mieszkaniowego – Stała Rata. Klientom, którzy z niej skorzystają, Bank oferuje stałe, niskie raty kredytu w okrągłej kwocie przez pierwszy rok spłaty.

Promocja obejmuje kredyty w wysokości od 40 tys. do 120 tys. zł. Wysokość rat, jakie klient będzie spłacał w pierwszym roku, zależy od wysokości kredytu. I tak np. jeśli klient weźmie kredyt w wysokości 50 tys. zł, to przez pierwszy rok będzie płacił 300 zł miesięcznie, a przy kwocie kredytu 80.000 pierwsze 12 rat będzie w wysokości 450 zł. Tak niskie raty możliwe są dzięki odsunięciu spłaty kapitału na rok oraz obniżeniu oprocentowania kredytu w pierwszym roku spłaty. Po okresie promocji, czyli od 13 raty, klient zaczyna spłacać kapitał oraz odsetki i otrzymuje standardowe oprocentowanie. Wysokość oprocentowania w kolejnych latach Bank ustala z Klientem w chwili podpisywania umowy, dzięki czemu klient już w chwili zaciąganie kredytu wie, na jakich warunkach będzie spłacał kredyt.

Zakup nieruchomości, np. mieszkania wiąże się z dodatkowymi kosztami np. prowizje dla biura nieruchomości, opłaty notarialne itd., które kupujący mieszkanie muszą zazwyczaj ponieść w momencie zakupu. Dlatego LUKAS Bank proponuje Klientom niskie i równe raty w pierwszym roku spłaty kredytu. Dzięki temu kredyt jest mniejszym obciążeniem, a Klienci mają więcej pieniędzy na urządzenie mieszkania lub zakup sprzętów domowych.

Źródło: LUKAS Bank – informacja prasowa, 02.11.2004
Zobacz ofertę LUKAS Bank

Kredyty
Czym jest zdolność kredytowa oraz jak ją poprawić?
Credit Agricole Bank
Szybki Kredyt na Samochód od Credit Agricole
Kredyty
Kredyt SMS
There are currently no comments.