8 komentarzy do wpisu „Infolinia Getin Banku”

 1. Masakra, czekam już 30 min i dalej tylko głupia muzyczka mi gra, to jest jakis żart!

 2. Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami ponizej. To jest zart kpina i zarabianie na ludziach w beszczelny sposob kasy. Ostatni raz mam przyjemnosc z takim bankiem, on nie powinien istniec. 2 Razy po 10 minut dzwonilem i zrezygnowalem. Ludzie zamykajcie te konto i uciekajcie od nich.
  Pozdrawiam wszystkich czekajacych

 3. infolinia….kochani co to ma być????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ręce opadają…konsultanci-szok!!!!!!!!!!!!!!!!
  pozdrawiam i życzę poprawy realnej.

 4. Jest rzeczą nieprawdopodobną by GetinBank -bank z ambicjami miał taka badziewną infolinię. Po pierwsze – winno się zapowiadać ( o ile mniej więcej ) jest twoja kolej i jaki czas na oczekiwanie konsultanta. Natomiast ja d. 1 VIII 2013 dwukrotnie raz po 35 minutach a drugi raz po 10 nie doczekałem się żadnej odpowiedzi , w tle jakaś straszna muzyka z przewagą zawodzenia skrzypiec . Panowie to wszystko robi wrażenie jakby wasz interes miał zaraz upaść a w tle trwa pospieszna likwidacja banku.Jestem zawiedziony.

 5. skontaktowanie się z infolinią to skandal i kpina z klienta oraz nabijanie kasy operatorom telefonicznym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. MASAKRA, SZACOWANY CZAS OCZEKIWANIA NIE POWINIEN PRZEKROCZYC 25 MINUT (tak usłyszałem w słuchawce)w efekcie po 30 minutach oczekiwania na konsultanta zrezygnowalem bo czas oczekiwania zaczał rosnąć zamiast maleć

 7. Tragedia!!!!!!!!!!!!!! nie da rady sie dodzwonic a ja juz sie uda to jest sie przekierowywanym do kolejnych konsultantów!!!!!!

Dodaj komentarz