Citi Handlowy

Infolinia Citi Handlowy


Jesteś zainteresowany ofertą?
tel. 1 9009

Jesteś już Klientem Citi Handlowy?
tel. 801 32 2484
lub (+48 22) 692 2484

Alior Bank
Infolinia Alior Banku
Noble Bank
Infolinia Noble Banku
MultiBank
Infolinia MultiBanku
 • Mice

  MiceMice

  Author

  Zaciagnalem kredyt z karty kredytowej w citi i miałem płacić siedem słówek miesięcznie
  Jak przyszło do płacenia to było 950 bo creditshild doliczyli
  jak na info nie zablokujedz to będą cię do ić do skutku.


 • Zbigniew

  ZbigniewZbigniew

  Author

  Mam obecnie identyczną sytuację, podpisane dokumenty, przyznany limit na karcie… I co karty wciąż brak gdy dzwonię, by zaczerpnąć info za każdym razem mówią co innego….


 • zygmunt

  zygmuntzygmunt

  Author

  do mnie także zatelefonował miły pan rzekomo z city handlowy oferując absolutnie bezpłatną lifetime kartę kredytową, przesłuchanie telefoniczne trwało dobre pół godziny zakończone obietnicą że zadzwoni znowu w ciągu godziny a najpózniej 48 godzin i cisza. zastanawiam się czy to nie była osoba wyłudzająca dane osobowe w sobie tylko znanym niecnym celu. kontakt telefoniczny z tym bankiem jest niemozliwy z powodu permanentnego przepracowania konsultantów infolinii i już nie mam zamiaru ani posiadac ich karty, ani korzystac z usług banku city handlowy


 • ANNA

  ANNAANNA

  Author

  Dzień dobry
  Nie rozumiem procedury postepowania banku w stosunku do klientów, dzwoniono do mnie z propozycją wydania mi karty kredytowej, przyjęłam warunki. Pani wypisała wnioski i zadzwoniła, że przyznano limit 4300 na karcie. Kurier dowiózł dokumenty do podpisania – umowę, i zgodnie z inf. miałam czekać na kartę. Dzisiaj otrzymuje list, że z przykrością informujecie, że przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citybank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie Pani wniosku.
  To po co był ten cały „cyrk” z wydzwanianiami do mnie i przesyłką kurierską. Dobrze, że się nie pośpieszyłam i nie zlikwidowałam obecnie posiadanej karty kredytowej, jak widać w normalniejszym banku..