4 komentarze do wpisu „Infolinia Citi Handlowy”

 1. Zaciagnalem kredyt z karty kredytowej w citi i miałem płacić siedem słówek miesięcznie
  Jak przyszło do płacenia to było 950 bo creditshild doliczyli
  jak na info nie zablokujedz to będą cię do ić do skutku.

 2. Mam obecnie identyczną sytuację, podpisane dokumenty, przyznany limit na karcie… I co karty wciąż brak gdy dzwonię, by zaczerpnąć info za każdym razem mówią co innego….

 3. do mnie także zatelefonował miły pan rzekomo z city handlowy oferując absolutnie bezpłatną lifetime kartę kredytową, przesłuchanie telefoniczne trwało dobre pół godziny zakończone obietnicą że zadzwoni znowu w ciągu godziny a najpózniej 48 godzin i cisza. zastanawiam się czy to nie była osoba wyłudzająca dane osobowe w sobie tylko znanym niecnym celu. kontakt telefoniczny z tym bankiem jest niemozliwy z powodu permanentnego przepracowania konsultantów infolinii i już nie mam zamiaru ani posiadac ich karty, ani korzystac z usług banku city handlowy

 4. Dzień dobry
  Nie rozumiem procedury postepowania banku w stosunku do klientów, dzwoniono do mnie z propozycją wydania mi karty kredytowej, przyjęłam warunki. Pani wypisała wnioski i zadzwoniła, że przyznano limit 4300 na karcie. Kurier dowiózł dokumenty do podpisania – umowę, i zgodnie z inf. miałam czekać na kartę. Dzisiaj otrzymuje list, że z przykrością informujecie, że przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citybank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie Pani wniosku.
  To po co był ten cały „cyrk” z wydzwanianiami do mnie i przesyłką kurierską. Dobrze, że się nie pośpieszyłam i nie zlikwidowałam obecnie posiadanej karty kredytowej, jak widać w normalniejszym banku..

Dodaj komentarz