Getin Bank

Getin Bank – Opinie


Zadaj pytanie lub podziel się opinią na temat Getin Banku.

Zapraszamy do dyskusji!

Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK – Opinie
BRE Bank
BRE Bank – Opinie
Raiffeisen Bank Polska
Raiffeisen Bank Polska – Opinie
 • robert

  robertrobert

  Author

  MASKARA!!!!!!!cos zaltwic -MASAKRA-(((( pierwszy lesing wzyciuw tej firmie-)) choc jestem juz 3 lata-jest cudnei dopuki ja czegos nie chce od Getin…koncze umowe i uciekam..Auto wezme w lasing z innym bankiem


 • Karolina

  KarolinaKarolina

  Author

  W Getin Banku panuje straszny bałagan, do tego dochodzi bardzo długi czas oczekiwania na obsługę. Chcąc załatwic jedna sprawę zostałam obsłużona dopiero gdy pojawiłam się w banku po raz szósty. Za każdym razem był problem z systemem, brakiem osoby do weryfikacji lub kolejką kilku osób których nie potrafiono sprawnie obsłużyc przez co czas oczekiwania wydłużał się do kilku godzin.


 • Marzena

  MarzenaMarzena

  Author

  Dzisiaj dostałam wezwanie do zapłaty raty leasingowej. Niezmiernie się zdziwiałam gdyż pismo wystawione zostało parę dni po zapłacie raty. Opóźnienie w zapłacie faktycznie wynosiło tydzień i zdarzyło się pierwszy raz . Nie byłoby jeszcze w tym nic dziwnego gdyby nie fakt iż na wezwaniu połowa tekstu to groźby że rozwiążą umowę, że przedmiot leasingu zostanie natychmiast odebrany przez firmę windykacyjną , że zapąłcone raty leasingowe nie będą zwrócone , że zapłacimy odszkodowanie z tyt. rozwiązania umowy itp. I krew mi zagotowała! Szanowni Pańswo w Getin Banku nie wiem kto z Was odpowiada za kontakty z klientami ale chyba pojęcia o tym nie ma , bo po takim piśmie z samymi groźbami wystawionym grubo po otrzymianiu przelewu, w dobie kiedy błagacie o każdego klienta własnie jednego straciliście.


 • Danuta

  DanutaDanuta

  Author

  Getin Bank pobiera teraz opłatę w wysokości 9,99zł za założenie lokaty terminowej przelewem z własnego rachunku oszczędnościowego TOP. Jest to oburzające!