4 komentarze do wpisu „Getin Bank – Opinie”

  1. MASKARA!!!!!!!cos zaltwic -MASAKRA-(((( pierwszy lesing wzyciuw tej firmie-)) choc jestem juz 3 lata-jest cudnei dopuki ja czegos nie chce od Getin…koncze umowe i uciekam..Auto wezme w lasing z innym bankiem

  2. W Getin Banku panuje straszny bałagan, do tego dochodzi bardzo długi czas oczekiwania na obsługę. Chcąc załatwic jedna sprawę zostałam obsłużona dopiero gdy pojawiłam się w banku po raz szósty. Za każdym razem był problem z systemem, brakiem osoby do weryfikacji lub kolejką kilku osób których nie potrafiono sprawnie obsłużyc przez co czas oczekiwania wydłużał się do kilku godzin.

  3. Dzisiaj dostałam wezwanie do zapłaty raty leasingowej. Niezmiernie się zdziwiałam gdyż pismo wystawione zostało parę dni po zapłacie raty. Opóźnienie w zapłacie faktycznie wynosiło tydzień i zdarzyło się pierwszy raz . Nie byłoby jeszcze w tym nic dziwnego gdyby nie fakt iż na wezwaniu połowa tekstu to groźby że rozwiążą umowę, że przedmiot leasingu zostanie natychmiast odebrany przez firmę windykacyjną , że zapąłcone raty leasingowe nie będą zwrócone , że zapłacimy odszkodowanie z tyt. rozwiązania umowy itp. I krew mi zagotowała! Szanowni Pańswo w Getin Banku nie wiem kto z Was odpowiada za kontakty z klientami ale chyba pojęcia o tym nie ma , bo po takim piśmie z samymi groźbami wystawionym grubo po otrzymianiu przelewu, w dobie kiedy błagacie o każdego klienta własnie jednego straciliście.

  4. Getin Bank pobiera teraz opłatę w wysokości 9,99zł za założenie lokaty terminowej przelewem z własnego rachunku oszczędnościowego TOP. Jest to oburzające!

Dodaj komentarz