Kryptowaluty

Gamecredits (GAME) – kryptowaluta dla graczy


Gamecredits

Gamecredits, jak mówią jej twórcy, jest to waluta stworzona przez graczy z myślą o graczach. Głównym celem Gamecredits jest zaimplementowanie płatności w grach opartych o kryptowalutę. Ma to umożliwić twórcom gier zarabianie na nich bez udziału pośredników. Każda wpłata dokonywana przez graczy znajdzie się na ich portfelu w ciągu kilku minut. Co z tego będzie miało Gamcredits? 10% od każdej transakcji.

GameCredits

Gdzie kupić Gamecredits?

Polskie giełdy kryptowalut:

Zagraniczne giełdy kryptowalut:

 • Bittrex

Gamecredits – Aktualności

Współpraca z DetonatioN
DetonatioN gaming, jedna z najbardziej znanych drużyn esportowych w Japonii zostało partnerem sieci GNation. Dość głośne wydarzenie, ale na rynku japońskim.

Partnerstwo z Unity Technologies
Gamecredits ogłosiło nawiązania partnerstwa z Unity Technologies w celu przyspieszenia przyjęcia technologii blockchain w branży gier.

Turniej Dota
Jedna z marek Gamecredits, GNation nawiązała współpracę z firmą ESL w celu zorganizowania turnieju Dota 2 w Bułgarii. Nagroda główną ma być wyjazd na turniej Dota 2 do Niemiec z pulą nagród w wysokości 1 mln dolarów.

Więcej aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie: https://www.coinevents.co/gamecredits-game/

Portfel Gamecredits

Portfel można pobrać z oficjalnej strony Gamcredits, dostepny jest na urzadzenia z systemem Windows, Linux, Mac. Jeżeli nie mamy ochoty instalować portfela, dostępny jest również tzw. Web Wallet.

Kryptowaluty
FunFair (FUN)
Kryptowaluty
Beatcoin.pl – giełda kryptowalut
Kryptowaluty
Konferencje i wydarzenia w tematyce Bitcoin i kryptowalut 2017
 • MMM

  MMMMMM

  Author

  Czy Game będzie miał w najbliższym czasie jakieś wydarzenia, jest szansa na wzrost kursu?


 • CoinEvents

  CoinEventsCoinEvents

  Author

  To, ze Game jest dostępny na Bitbayu nie znaczy, że należy w niego inwestować, według mnie jak na taki długi okres istnienia waluty to za bardzo nie maja się czym pochwalić. Fakt, ze sam pomysł ma ogromny potencjał, ale przede wszystkim liczy się jego realizacja, a tu bardziej wskazywałbym na Enjin Coina, który zdecydowanie większymi krokami zmierza do celu.


 • Paweł

  PawełPaweł

  Author

  Krakus – a jak teraz jest po 16,50, to dalej grasz szorty?


 • Krakus

  KrakusKrakus

  Author

  Dobra waluta na szorty, ja zazwyczaj kupuję jak spadnie do około 6,80 – 6,90 i sprzedaję powyżej 7,30.


 • Pieter

  PieterPieter

  Author

  jest szansa, że Game odbije?


 • gege

  gegegege

  Author

  jak to dobrze rozegrają, to myślę, że jeszcze waluta urośnie kilkukrotnie


 • kryptojanusz

  kryptojanuszkryptojanusz

  Author

  sam pomysł wydaje się świetny i jeżeli komuś uda się wprowadzić kryptowalutę do mikropłatności w grach zarobi ogromne pieniądze, ale nie wiem, czy akurat to będzie Gamecredits, myślę, że enjin coin ma na to większą szansę


 • toni

  tonitoni

  Author

  jakoś mnie ta waluta nie przekonuje, długo są na rynku, ale przez ten czas żadnego ze swoich produktów nie rozwinęli, potem wypuścili kolejne krypto mobileGO, żeby chyba pozyskać nowe środki