Kryptowaluty

Gamecredits (GAME) – kryptowaluta dla graczy


Gamecredits

Gamecredits, jak mówią jej twórcy, jest to waluta stworzona przez graczy z myślą o graczach. Głównym celem Gamecredits jest zaimplementowanie płatności w grach opartych o kryptowalutę. Ma to umożliwić twórcom gier zarabianie na nich bez udziału pośredników. Każda wpłata dokonywana przez graczy znajdzie się na ich portfelu w ciągu kilku minut. Co z tego będzie miało Gamcredits? 10% od każdej transakcji.

Gdzie kupić Gamecredits?

Polskie giełdy kryptowalut:

Zagraniczne giełdy kryptowalut:

 • Bittrex

Gamecredits – Aktualności

Partnerstwo z Unity Technologies

Gamecredits ogłosiło nawiązania partnerstwa z Unity Technologies w celu przyspieszenia przyjęcia technologii blockchain w branży gier.

Turniej Dota

Jedna z marek Gamecredits, GNation nawiązała współpracę z firmą ESL w celu zorganizowania turnieju Dota 2 w Bułgarii. Nagroda główną ma być wyjazd na turniej Dota 2 do Niemiec z pulą nagród w wysokości 1 mln dolarów.

Portfel Gamecredits

Portfel można pobrać z oficjalnej strony Gamcredits, dostepny jest na urzadzenia z systemem Windows, Linux, Mac. Jeżeli nie mamy ochoty instalować portfela, dostępny jest również tzw. Web Wallet.

Kryptowaluty
BitBay – poradnik jak założyć konto i zacząć handlować kryptowalutami
Kryptowaluty
Beatcoin.pl – giełda kryptowalut
Kryptowaluty
Czy Bitcoin zostanie oficjalną walutą w Australii?
 • gege

  gegegege

  Author

  jak to dobrze rozegrają, to myślę, że jeszcze waluta urośnie kilkukrotnie


 • kryptojanusz

  kryptojanuszkryptojanusz

  Author

  sam pomysł wydaje się świetny i jeżeli komuś uda się wprowadzić kryptowalutę do mikropłatności w grach zarobi ogromne pieniądze, ale nie wiem, czy akurat to będzie Gamecredits, myślę, że enjin coin ma na to większą szansę


 • toni

  tonitoni

  Author

  jakoś mnie ta waluta nie przekonuje, długo są na rynku, ale przez ten czas żadnego ze swoich produktów nie rozwinęli, potem wypuścili kolejne krypto mobileGO, żeby chyba pozyskać nowe środki