Doradztwo kredytowe


include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/open/doradztwo-kredytowe.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/gf/doradztwo-kredytowe.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/goldenegg/doradztwo-kredytowe.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/me/doradztwo-kredytowe.php’;

Doradztwo kredytowe skierowane jest do osób, które zamierzają zaciągnąć pożyczkę, ale nie mają czasu lub chęci na samodzielne porównywanie ofert różnych instytucji finansowych.

Z myślą o nich powstały firmy, które zbierają informacje dotyczące pożyczek, porównują je i przedstawiają klientowi do wyboru. Następnie klient wybiera jedną z odpowiadających mu ofert a doradcy kredytowi załatwiają wszystkie formalności oraz pomagają zebrać potrzebne dokumenty. Jednak ich najważniejszą zaletą jest zaoszczędzenie klientowi mnóstwa czasu, który byłby potrzebny w przypadku samodzielnego zbierania danych dotyczących pożyczek.

Oczywiście, doradztwo kredytowe obejmuje swoim zasięgiem wszystkie rodzaje dostępnych na rynku kredytów i pożyczek. Najpopularniejsze są jednak usługi związane z kredytami mieszkaniowymi, pożyczkami hipotecznymi i wysokimi kredytami samochodowymi. Doradcy kredytowi pomagają też obliczyć miesięczną ratę, wybrać najkorzystniejszą walutę, oprocentowanie oraz określić maksymalny i najdogodniejszy okres kredytowania. Do ich zadań należy również poinformowanie klienta o wszystkich kruczkach prawnych występujących w umowie.

7 komentarzy do wpisu „Doradztwo kredytowe”

  1. Polecam usługi Finastara. Nieduża firma ale naprawdę się starają.

  2. ja korzystałam akurat z pomocy doradców Expandera, którego tu nie widzę w ofercie, ale mogę polecić, trafił mi sie miły Pan, który znał się na rzeczy i potrafił skutecznie doradzić

  3. MONEY EXPERT JEST NIE OCENIONĄ POMOCĄ PRZY WYBORZE KREDYTU NA MIESZKANIE.

  4. Goldenegg też są dobrzy, tylko że bardzo oblegani, ale cóż jak ktoś jest dobry to warto poczekac w kolejce ;)

  5. Poza Gold Finance myśle że wartymi polecenia są też Money Expert szczególnie za swój profesjonalizm i szybkośc w działaniu.

  6. Ja polecam usługi grupy Gold Finance. Pełen profesjonalizm, a w dodatku załatwiają wszystkie formalnosci.

  7. Potrzebuje nie duzego kredytu na remont domu. Nie ukrywam ze sam nie zabardzo znam sie na załatwianiu wszystkich spraw z tym zwiazanych, dlatego postanowilem skorzystaC z pomocy profesjonalistów. Jak narazie najlepsze wrazenie zrobiła na mnie firma openfinance. Rzetelne i konkretne osoby w prosty iłatwy sposób zaproponowały mi kilka rozwiązań. Raczej sie na nich zdecyduje.

Dodaj komentarz