Bankowość

Doradztwo kredytoweinclude ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/open/doradztwo-kredytowe.php’;
include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/gf/doradztwo-kredytowe.php’;
include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/goldenegg/doradztwo-kredytowe.php’;
include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/me/doradztwo-kredytowe.php’;

Doradztwo kredytowe skierowane jest do osób, które zamierzają zaciągnąć pożyczkę, ale nie mają czasu lub chęci na samodzielne porównywanie ofert różnych instytucji finansowych.

Z myślą o nich powstały firmy, które zbierają informacje dotyczące pożyczek, porównują je i przedstawiają klientowi do wyboru. Następnie klient wybiera jedną z odpowiadających mu ofert a doradcy kredytowi załatwiają wszystkie formalności oraz pomagają zebrać potrzebne dokumenty. Jednak ich najważniejszą zaletą jest zaoszczędzenie klientowi mnóstwa czasu, który byłby potrzebny w przypadku samodzielnego zbierania danych dotyczących pożyczek.

Oczywiście, doradztwo kredytowe obejmuje swoim zasięgiem wszystkie rodzaje dostępnych na rynku kredytów i pożyczek. Najpopularniejsze są jednak usługi związane z kredytami mieszkaniowymi, pożyczkami hipotecznymi i wysokimi kredytami samochodowymi. Doradcy kredytowi pomagają też obliczyć miesięczną ratę, wybrać najkorzystniejszą walutę, oprocentowanie oraz określić maksymalny i najdogodniejszy okres kredytowania. Do ich zadań należy również poinformowanie klienta o wszystkich kruczkach prawnych występujących w umowie.

 • Wiktoria

  WiktoriaWiktoria

  Author

  Polecam usługi Finastara. Nieduża firma ale naprawdę się starają.


 • marcia

  marciamarcia

  Author

  ja korzystałam akurat z pomocy doradców Expandera, którego tu nie widzę w ofercie, ale mogę polecić, trafił mi sie miły Pan, który znał się na rzeczy i potrafił skutecznie doradzić


 • DARIA

  DARIADARIA

  Author

  MONEY EXPERT JEST NIE OCENIONĄ POMOCĄ PRZY WYBORZE KREDYTU NA MIESZKANIE.


 • Pati

  PatiPati

  Author

  Goldenegg też są dobrzy, tylko że bardzo oblegani, ale cóż jak ktoś jest dobry to warto poczekac w kolejce ;)


 • Anna

  AnnaAnna

  Author

  Poza Gold Finance myśle że wartymi polecenia są też Money Expert szczególnie za swój profesjonalizm i szybkośc w działaniu.


 • Aleksander

  AleksanderAleksander

  Author

  Ja polecam usługi grupy Gold Finance. Pełen profesjonalizm, a w dodatku załatwiają wszystkie formalnosci.


 • Paweł

  PawełPaweł

  Author

  Potrzebuje nie duzego kredytu na remont domu. Nie ukrywam ze sam nie zabardzo znam sie na załatwianiu wszystkich spraw z tym zwiazanych, dlatego postanowilem skorzystaC z pomocy profesjonalistów. Jak narazie najlepsze wrazenie zrobiła na mnie firma openfinance. Rzetelne i konkretne osoby w prosty iłatwy sposób zaproponowały mi kilka rozwiązań. Raczej sie na nich zdecyduje.