Bankowość

Doradztwo inwestycyjne


Najkrócej mówiąc, doradztwo inwestycyjne powstało z myślą o osobach, które chcą ulokować posiadane pieniądze w funduszach inwestycyjnych.

Banki oraz firmy doradcze prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych, oryginalnych, a przede wszystkim interesujących ofert. Ich klienci mogą wybierać fundusze spośród kilkudziesięciu istniejących na polskim rynku. W zależności od instytucji, system przeprowadzanych transakcji może być całkowicie zautomatyzowany, co zwykle objawia się zleceniami dokonywanymi za pomocą internetu.

Doradcy inwestycyjni pomagają wybrać najodpowiedniejszy fundusz i zbudować portfel inwestycyjny. Omówią również wieloletnie programy inwestycyjne, pokażą korzyści podatkowe (m.in odroczony “podatek Belki”) oraz przekażą najaktualniejsze informacje o aktualnych cenach jednostek.

Decydując się na doradztwo inwestycyjne, warto wybrać firmę, której usługi są w pełni bezpłatne.


include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/gf/doradztwo-inwestycyjne.php’;
include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/goldenegg/doradztwo-inwestycyjne.php’;
include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/me/doradztwo-inwestycyjne.php’;
include ‚/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/open/doradztwo-inwestycyjne.php’;

 • Dominika Lisowska

  Osobiście polecam grupę Tax Care. Mając swoją firmę, która obecnie prężnie się rozwija nie muszę myśleć o kwestiach księgowych i zawsze mogę liczyć na pomoc z ich strony o każdej porze dnia i nocy. Są to po prostu ludzie którzy doskonale znając się na rzeczy.


 • Piotr

  PiotrPiotr

  Author

  Open finance to ludzie z którymi warto inwestowac, poprostu znają się na rzeczy :)


 • Anna

  AnnaAnna

  Author

  Goldenegg to grupa dobrze przygotowanych ludzi, potrafiąca pracowac pod presją. Jestem bardzo zadowolona z ich pomocy, myślęże sama nigdy bym nie potrafiła wyprcowa takich zysków.