DomBank

DomBank

DomBank wizytówka wizytówka

aktualności aktualności

DomBank jest bankiem wyspecjalizowanym w udzielaniu Klientom indywidualnym kredytów zabezpieczonych hipoteką. DomBank jest obecnie jedną z wiodących marek na rynku kredytów hipotecznych w Polsce.

Na rynku finansowym DomBank funkcjonuje od 1 sierpnia 2004 roku. Przez ten czas zdążył wejść do grona największych kredytodawców hipotecznych w Polsce. Przyczyniła się do tego różnorodność oferty, trafiającej zarówno do standardowych klientów jak i tzw. nonconforming clients. W DomBanku każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Jako pierwszy bank w Polsce, DomBank wprowadził kredyt hipoteczny na oświadczenie dla każdego – Kredyt na gębęTM, wzorowany na anglosaskich rozwiązaniach typu no docs. Produkt ten został uhonorowany tytułem Innowacji Roku 2005 przez polską edycję magazynu Business Week.

wizytówka wizytówka   aktualności aktualności


include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/dombank/kredyty-konsolidacyjne.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/dombank/kredyty-mieszkaniowe.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/dombank/kredyt-z-doplata.php’;
include '/home/ledo13/public_html/e-banki/e-banki/oferta/dombank/pozyczki-hipoteczne.php’;

2 komentarze do wpisu „DomBank”

  1. Większość banków stosuje spread walutowy dla kredytów w obcej walucie i większości dla Klientów jest on niekorzystny, dobry bank powinien jednak informować jakie będą koszta spreadu walutowego.

  2. FAKTY: w Dombanku w połowie 2008 r spread w CHF wynosił skandalicznie dużo czyli aż 16 groszy… ale juz w lutym 2009 (dokładnie 18 lutego) spread wynosi… 43 grosze!!!!! SKANDAL!!!! Gotuje mi sie krew ze złości i bezsilnosci.. wrrrrr.

Dodaj komentarz