Bankowość

Citi Handlowy odwiedza studentów z wykładami


W kwietniu Citi Handlowy będzie gościł na kilku uczelniach w kraju z wykładami bankowych ekspertów przygotowanymi dla młodych ludzi. Pierwsze spotkanie już 18 kwietnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, kolejne w Łodzi i Warszawie. To kontynuacja ubiegłorocznych spotkań ze studentami, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wielu uczestników wróciło później do banku w ramach praktyk lub innych programów stażowych.

Pierwsze spotkania zaplanowano na uczelniach w północnej części kraju.18 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbędzie się warsztat na temat płatności mobilnych zatytułowany: „Czy gotówka to już przeszłość? Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystywany jest pieniądz elektroniczny!”, na którym uczestnicy dowiedzą się więcej o formach płatności mobilnych oraz płatności odmiejscowionych takich jak karty przedpłacone czy systemy bez nośnikowego pieniądza elektronicznego.

Natomiast 20 kwietnia przedstawiciele banku zapoznają studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z zasadami inwestycji w ramach konferencji Święto Pieniądza organizowanej przez Koło Naukowe Inwestorów UWM w Olsztynie.

24 kwietnia Citi Handlowy zagości na Akademii Kompetencji Uniwersytetu Łódzkiego, a 27 tego samego miesiąca wygłosi wykład na warszawskiej SGH.

Bankowość
Banki ostrożniejsze w udzielaniu kredytów
Bankowość
Przelew transgraniczny
Bankowość
3 000 000 pożyczek i 750 partnerów w Kokos.pl
There are currently no comments.