Bankowość

BRE Bank zaprasza na kolejne seminarium z cyklu BRE-CASE


BRE BankBRE Bank i CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych Fundacja Naukowa zapraszają na kolejne z cyklu seminarium, tym razem poświęcone Rozwojowi bankowości transgranicznej i konkurencyjności sektora bankowego w Polsce”. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2008 r. o godz. 15.00 w siedzibie centrali BRE Banku, przy ul. Senatorskiej 18 w Warszawie (V p., sala nr 5.3.).

Podczas seminarium BRE-CASE goście będą mieli okazję wysłuchać wykładów wybitnych specjalistów i praktyków ekonomii i prawa, m.in.
Jadwigi Zaręby – eksperta CASE
„Rozwój oddziałów banków zagranicznych w Polsce na tle tendencji w Unii Europejskiej”

mec. Jacka Czabańskiego i mec. Piotra Gałuszyńskiego – partnerów w kancelarii prawnej White & Case
„Przekształcenia banków zagranicznych w oddziały – nowe otwarcie dzięki możliwości transgranicznego łączenia banków. Aspekty prawne”

Tadeusza Parysa – dyrektora Departamentu Licencji Bankowych PNB KNF
„Kierunek zmian nadzoru nad operacjami transgranicznymi”

Wymienieni eksperci wezmą ponadto udział w dyskusji panelowej.

Seminaria BRE-CASE to forum dyskusji o kluczowych zagadnieniach sektora finansowego, finansów publicznych, unii monetarnej i innych bieżących, ważnych kwestii polityki gospodarczej w Polsce i na świecie. Cykl seminariów naukowych BRE Bank zainicjował wspólnie z CASE w 1999 roku. Ich celem jest propagowanie wiedzy na szeroko pojęte tematy finansów i ekonomii. Biorą w nich udział zarówno dziennikarze, naukowcy, studenci, jak i praktycy z wielu dziedzin ekonomii.

Źródło: www.brebank.pl – informacja prasowa, 05.12.2008

Bankowość
3 000 000 pożyczek i 750 partnerów w Kokos.pl
Bankowość
Za podatek od transakcji zapłacą banki
Bankowość
Citi Handlowy odwiedza studentów z wykładami